Česká federace Spastic Handicap z.s.

Partneři

Boccia - O sportu

14.11.2018 - 11:46:00

Koncepce rozvoje sportu BOCCIA pro rok 2019


Koncepci paralympijského sportu boccia tvoří 4 základní témy. Progresivně nastavené úrovně pro hráče, trenéry a rozhodčí mají plánovanou strukturu a své cíle.
V dokumentu je popsáno nastavení jednotlivých úrovní, kterými si prochází sportovec - na tréninkových jednotkách postupně rozvíjí své vrozené schopnosti, buduje své herní dovednosti a naplňuje svůj herní potenciál. Transparentním procesem má každý hráč možnost prokázat opravdový zájem o sport a postupně se probojovat až do reprezentace.
V koncepci je popsána také struktura a činnost skupiny národních rozhodčích sportu boccia. Sestaven je náborový kurz, vzdělávací školení a stanoveny jsou zkoušky, které oddělují jednotlivé kvalifikační úrovně.
Koncepce dále nastavuje kvalifikační stupně pro trenéry sportu boccia, a to s cílem rovnocenné sportovní přípravy hráčů v TJ/SK SH a se zaměřením na stoupající sportovní výkonnost hráčů SH.
Součástí koncepce paralympijského sportu BOCCIA je také soutěžní řád, který bude doplněn později.

Koncepce sportu boccia byla tvořena v souladu s pojmy v programu MŠMT - Sportování bez bariér 2019 a inspirací při tvorbě koncepce sportu BOCCIA na národní úrovni byla koncepce sportu BOCCIA na mezinárodní úrovni.

více >>

31.10.2018 - 19:47:00

Poděkování sponzorům a podporovatelům


Dovolte nám, abychom Vám - všem sponzorům a podporovatelům hráčů českého národního BOCCIA týmu touto cestou poděkovali za Vaši pomoc a podporu v roce 2018. I díky Vám se mohli čeští reprezentanti letos účastnit mezinárodních soutěží - Světového poháru v Povoa, Mistrovství světa v Liverpoolu, Evropského poháru v Poznani a Evropského poháru v Olbii.
Vámi projevené důvěry si velmi vážíme.

více >>

20.09.2018 - 22:02:00

Novinky ve sportovním vybavení


Viktory sport dokončili testování a dávají do prodeje nový druh míčů, a to SUPERSOFT PRO BC3.

více >>

28.07.2018 - 11:34:00

BISFed klasifikační pravidla v3


V příloze najdete BISfed klasifikařní pravidla v anglickém jazyce.

více >>

26.07.2018 - 15:57:00

Správný postup kontroly sportovního vybavení


Mezinárodní federace sportu boccia BISFed vydala dokument uceleně popisující správný postup kontroly sportovního vybavení.

V pravidlech sportu boccia nadále tento bod zůstává původně popsán, o změně dokumentu "Pravidla sportu boccia" vás budeme případně informovat.

Dokument popisující kontrolu vybavení najdete na linku:
http://www.bisfed.com/bisfed-equipment-and-ball-check-proc.../

více >>

15.07.2018 - 09:31:00

Novinky ve sportovním vybavení


Nový model firmy BOCCAS

Firma Boccas má nově i semišové míčky, nám se v Povoa moc líbily. Byly hezky ušité, kulaté,akorát velmi drahé, a tak jsme odcházeli s tím, že si koupi ještě promyslíme. Cena za 1 kus je 80 euro.

více >>


Položek celkem 30

Strana: 12345

Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám