Česká federace Spastic Handicap z.s.

Partneři

Curling - Aktuality

03.01.2018 - 11:55:00

3. - 5. kolo EUROVIA ligy curlingu vozíčkářů 17/18

Ve dnech 5. - 7. ledna 2018 bude pokračovat VIII. ročník ligy curlingu vozíčkářů s mezinárodní účastí, který proběhne v curlingové hale v Praze - Roztylech (Komárkova 12), pod hlavičkou generálního partnera EUROVIA CS. Hlavním pořadatelem je Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha z pověření České federace Spastic Handicap, ve spolupráci s Českým svazem curlingu. 

Propozice ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení
zde.

více >>

22.11.2017 - 15:47:00

12. mezinárodní turnaj v curlingu vozíčkářů 2017

Ve dnech 24. - 26. listopadu 2017 se bude konat již 12. ročník mezinárodního turnaje v curlingu vozíčkářů. Tato významná akce, která si získala značnou oblibu u evropských handicapovaných curlerů, se uskuteční v curlingové hale v Praze 4 - Roztylech (Komárkova 12). Hlavním pořadatelem je Sportovní club Jedličkova ústavu Praha, z pověření České federace Spastic Handicap, ve spolupráci s Českým svazem curlingu za podpory Hlavního města Prahy.
V letošním ročníku se bude během turnaje konat i mezinárodní klasifikace curlerů, kteří by měli možnost zúčastnit se zimních paralympijských her.
Hraje se podle Mezinárodních pravidel vozíčkářského curlingu, zpracovaných Světovou curlingovou federací a propozic, vydaných pořadateli. Turnaje se zúčastní hráči z Číny, Finska, Německa, Norska, Polska, Ruska, Slovenska, Švédska a dvou týmů Itálie a České republiky.
V prvním kole jsou týmy rozděleny do čtyř skupin po třech týmech, kde odehrají dvě utkání „každý s každým. Po prvním kole bude sestaveno pořadí týmů ve skupinách a ve druhém kole se týmy utkají dle herního rozpisu. Po druhém kole bude sestaveno celkové pořadí týmů od prvního po dvanáctý. Ve třetím kole se týmy utkají herního rozpisu. Ve čtvrtém a pátém kole se hraje o umístění, semifinále a finále. 

Propozice ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení zde.

více >>

05.10.2017 - 22:22:00

1. - 2. kolo EUROVIA ligy curlingu vozíčkářů

Ve dnech 7. - 8. října 2017 bude zahájen již VIII. ročník ligy curlingu vozíčkářů s mezinárodní účastí, který proběhne v curlingové hale v Praze - Roztylech (Komárkova 12) pod hlavičkou generálního partnera EUROVIA CS. Hlavním pořadatelem je Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha z pověření České federace Spastic Handicap, ve spolupráci s Českým svazem curlingu. 

Propozice ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení
zde.

více >>

20.04.2017 - 14:45:00

Mezinárodní MČR v curlingu vozíčkářů 2017

Ve dnech 22. - 23. dubna 2017 proběhne Mezinárodní Mistrovství České republiky v curlingu vozíčkářů, které se odehraje v pražské hale na Roztylech (Komárkova 12). Hlavním pořadatelem je Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha z pověření České federace Spastic Handicap ve spolupráci s Českým svazem curlingu a za podpory generálního partnera EUROVIA CS. Soutěží se podle Mezinárodních pravidel, zpracovaných Světovou curlingovou federací a podle vydaných propozic. 

Propozice ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení zde.

více >>

03.01.2017 - 22:05:00

4. a 5. kolo Eurovia ligy curlingu vozíčkářů 16-17

Ve dnech 7. - 8. ledna 2017 bude pokračovat VII. ročník ligy curlingu vozíčkářů s mezinárodní účastí, který proběhne v curlingové hale v Praze - Roztylech (Komárkova 12), pod hlavičkou generálního partnera EUROVIA CS. Hlavním pořadatelem je Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha z pověření České federace Spastic Handicap, ve spolupráci s Českým svazem curlingu.

Propozice ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení zde.

více >>

22.11.2016 - 22:26:00

11. mezinárodní turnaj v curlingu vozíčkářů

Ve dnech 25. - 27. listopadu 2016 se bude konat již 11. ročník mezinárodního turnaje v curlingu vozíčkářů. Tato významná akce, která si získala značnou oblibu u evropských handicapovaných curlerů, se uskuteční v curlingové hale v Praze 4 - Roztylech (Komárkova 12). Hlavním pořadatelem je Sportovní club Jedličkova ústavu Praha, z pověření České federace Spastic Handicap, ve spolupráci s Českým svazem curlingu za podpory Hlavního města Prahy.
Hraje se podle Mezinárodních pravidel vozíčkářského curlingu, zpracovaných Světovou curlingovou federací a propozic, vydaných pořadateli. Turnaje se zúčastní hráči z Německa, Norska, Polska, Slovenska, Švédska a České republiky, která bude zastoupena třemi týmy. Všechna utkání se odehrají v jedné skupině systémem každý s každým.

Propozice ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení zde.

více >>


Položek celkem 72

Strana: 1234 ... 12

Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám