Česká federace Spastic Handicap z.s.

Partneři

Cyklistika - Aktuality

08.09.2016 - 10:56:00

LPH - zpráva z CYKLISTIKY

V příloze naleznete tiskovou zprávu Jiřího Boušky, který si již v Riu připravuje.

více >>

19.08.2016 - 10:16:00

Výsledky Plzeňského oválu 2016

V sobotu 13. srpna 2016 se konaly cyklistické závody „Plzeňský ovál" ve sportovním areálu SKP Rapid Plzeň. Závody pořádala TJ ZP Halma Plzeň. Soutěžilo se podle pravidel UCI a vydaných propozic. Závodů se mohli zúčastnit cyklisté, pro něž byla vypsaná soutěž, podle věkové kategorie a zdravotní třídy. Čas byl měřen aktivní čipovou technologií. 

Výsledky ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení zde.

více >>

01.08.2016 - 14:30:00

Plzeňský ovál 2016

V sobotu 13. srpna 2016 se budou konat cyklistické závody „Plzeňský ovál", které se pojedou ve sportovním areálu SKP Rapid Plzeň. Závody pořádá TJ ZP Halma Plzeň. Soutěží se podle pravidel UCI a vydaných propozic. Závodů se mohou zúčastnit cyklisté, pro něž je vypsaná soutěž, podle věkové kategorie a zdravotní třídy. Čas měřen aktivní čipovou technologií.

Propozice ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení zde.

více >>

17.07.2016 - 23:54:00

SP UCI Bilbao - závod C

Poslední cyklus závodů Světového poháru UCI v paracyklistice v této sezóně byl zakončen v neděli silničními závody tříd C, které se konaly ve městě Mungia.

Nás reprezentoval Libor Zajíc ve třídě C5. Libor si po většinu závodu držel pozici v hlavním peletonu, v závěru však ztratil a dorazil na dvanáctém místě s téměř šestiminutovým odstupem za vítězným Nizozemcem Abrahamem Gebru. V celkovém pořadí SP se Libor díky dvěma bodovaným místům umístil na čtrnáctém místě.

Naši tricyklisté v celkovém pořadí SP získali následující pozice: Jiří Hindr v třídě T1 byl čtvrtý, David Vondráček ve třídě T2 sedmý a Zbyněk Charvét v téže třídě patnáctý. Nutno ovšem vzít v úvahu, že naši reprezentanti se zúčastnili pouze 2 ze 3 závodů SP a nezúčastnili se závodu v Jižní Africe, který byl jako jediný mimoevropský SP hodnocen dvojnásobným počtem bodů.

Webové stránky pořadatele:
http://www.worldcup-basquecountry2016.org/en/
Stránky UCI: http://www.uci.ch/para-cycling/results/

V příloze naleznete výsledky a fotografie.

více >>

16.07.2016 - 22:00:00

SP UCI Bilbao - závod T

V sobotu pokračovaly závody Světového poháru UCI v paracyklistice závody s hromadným startem tříd H a T, které se konaly v městečku Elarrio. Naše trojice tricyklistů se ani tentokrát neztratila a byla vidět na příčkách nejvyšších. 

Ve třídě T2 David Vondráček obhájil stříbrnou medaili z včerejších časovek a našel přemožitele pouze v jihoafrickém reprezentantovi Goldym Fuchsovi. Zbyněk Charvát v téže kategorii zajel devátý nejlepší čas. 

Mezi závodníky třídy T1 vybojoval dnes Jiří Hindr bronzovou medaili a zlepšil se oproti včerejšku o jednu příčku. Vítězem byl opět v této třídě letos neporažený Francouz Quentin Aubague. 

Zítra závody SP zakončí závody s hromadným startem tříd C.

Webové stránky pořadatele:
http://www.worldcup-basquecountry2016.org/en/
Stránky UCI: http://www.uci.ch/para-cycling/results/

V příloze naleznete výsledky a fotografie.

více >>

15.07.2016 - 23:40:00

SP UCI Bilbao - časovka

Ve dnech 15. - 17. 7. 2016 se konají závody seriálu Světového poháru UCI v paracyklistice ve Španělsku. 

Dnes byly na pořadu dne časovky jednotlivců, které se konaly ve městě Vitoria-Gasteiz. Náš svaz reprezentovali čtyři závodníci ve třech kategorii.

Ve třídě T1 Jiří Hindr vybojoval čtvrté místo mezi osmičlenným startovním polem, nejsilnějším, které se v této kategorii kdy sešlo. Ve třídě T2 byl nejlepší z našich David Vondráček, který po svém zatím nejlepším letošním výkonu získal stříbrnou medaili. Úspěch našich ještě podtrhl šestým místem Zbyněk Charvát.

Večer se jako poslední z našich postavil na start časovky Libor Zajíc ve třídě C5. Libor na rozdíl od předchozího vystoupení v Belgii odstartoval bez technických problémů a výsledkem bylo velmi dobré páté místo, jeho zatím nejlepší výsledek na paracyklistických závodech.

Zítra SP pokračuje závody s hromadným startem tříd T a H.

Webové stránky pořadatele:
http://www.worldcup-basquecountry2016.org/en/
Stránky UCI: http://www.uci.ch/para-cycling/results/

V příloze naleznete výsledky a fotografie.

více >>


Položek celkem 113

Strana: 1234567 ... 19

Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám