Česká federace Spastic Handicap z.s.

Partneři

Atletika Boccia Curling Cyklistika Lukostřelba Stolní tenis Závěsný kuželník Ostatní sporty

Aktuality

20.11.2012 - 09:27:00

OZP Cup v boccie - III. liga, brněnský region

Ve dnech 6. – 7. října 2012 proběhla regionální III. liga celoroční soutěže OZP Cup, která byla součástí 8. ročníku Havířovského turnaje v boccie. Zajímavé sportovní klání v tomto stále populárnějším paralympijském sportu se uskutečnilo v Městské sportovní hale tamní TJ Slavia a mohli se ho zúčastnit jednotlivci zdravotních tříd BC2 a BC3 z brněnského regionu. Sem spadají SK Kociánka Brno, APA VČaS Olomouc, HSC Velké Meziříčí a TJ DS Březejc. Další handicapovaní hráči se utkali v otevřeném turnaji bez rozdílu kategorií. Hlavním pořadatelem byl SK Kociánka Brno ve spolupráci s Help klubem Havířov, což je velice agilní sdružení rodičů a přátel dětí s postižením, které loni oslavilo již 20. výročí své existence.

více >>

19.11.2012 - 18:53:00

ZPRAVODAJ Atletické ligy s OZP 5/12

ZPRAVODAJ Atletické ligy s OZP - MČR smíšených družstev 4/12.

Vydává Realizační tým atletiky Spastic Handicap, 19. listopadu 2012.

více >>

14.11.2012 - 15:09:00

OZP CUP v boccie - III. liga, Plzeň

V sobotu 17. listopadu 2012 proběhne otevřený regionální turnaj OZP CUP v boccie, III. liga. Závodů se mohou zúčastnit pouze jednotlivci zdravotních tříd BC2 a BC3, a to z pražského regionu, kam spadá: SC Jedličkova ústavu Praha, TJ Spastic Sport Praha, TJ Léčebna Košumberk a TJ ZP Halma ÚSP Zbůch. Turnaj III. ligy se bude konat v 31. ZŠ, Elišky Krásnohorské 10, Plzeň. Hlavním pořadatelem je TJ zdravotně postižených Halma ÚSP Zbůch.

více >>

09.11.2012 - 10:09:00

Fotozpráva II. - Kvalifikace na MS v curlingu vozíčkářů

Další fotografie z místa Kvalifikace na MS v curlingu od skipa reprezentačního týmu Radka Musílka a trenérky Kateřiny Urbanové.

Více fotografií ke stažení zde.

více >>

08.11.2012 - 22:18:00

Hodnocení Kvalifikace na MS v curlingu po základní části turnaje

Hodnocení Kvalifikace na MS v curlingu po základní části turnaje

„Včerejší výkon hráčů patřil mezi největší týmové úspěchy za kariéru této reprezentace. Do obou zápasů jsme nastupovali s tím, že je musíme vyhrát, aby byla šance na postup. Po první výhře nad Švýcarskem naše chuť vyhrát rostla a tak jsme se těšili na poslední zápas s Německem. Začátek byl sice nervózní a nemohli jsme 3 endy přečíst led, nicméně ve 4.endu jsme se chytli a soupeř tento náš nástup vysloveně neustál. Němce jsme převálcovali 11:5, avšak radost nepřišla, jelikož na vedlejší dráze získali bod za další výhru Norové nad Italy, kteří kdyby tento zápas prohráli, tak máme jistý tie-break o postup do play off. Ani letos tedy nevyšel postup, nicméně bilance 6 výher a 4 proher a letošní herní výkony nemůžeme společně se Zuzkou hodnotit jinak než pozitivně. Zaškobrtnutí přišlo pouze předposlední hrací den v zápasech proti Finsku a Itálii, ze kterých se bude třeba poučit a hlavně se v této formě nevzdávat další tvrdé práce. Tým je velmi blízko vzestupu mezi světovou elitu.“

Kateřina Urbanová a Zuzana Hájková - trenérky reprezentace

Příloha: Komentáře trenérky k jednotlivým zápasům

Umístění týmů po základní části turnaje zde:
http://www.curling.fi/en/competitions/leagues/8690/standings

více >>

06.11.2012 - 22:52:00

Pokračování Kvalifikace na MS v curlingu vozíčkářů

Pokračování Kvalifikace na MS v curlingu vozíčkářů, 6. listopadu 2012.

„Dnešní menu nabídlo 2 těžké soupeře v čele tabulky a naopak jednoho curlingového nováčka. První 2 zápasy byly nešťastné, ačkoliv se vyhrát daly. Vzhledem ke kvalitnímu soupeři však bylo nutné udržet koncentraci po celý zápas a to se nám bohužel v obou zápasech nepodařilo v druhé polovině. Třetí zápas určitě spravil náladu po nevydařeném dni a doufáme, že bilance 4 výher a proher po dnešním dni stále znamená možnost playoff. Záleží, jak se týmy utkají mezi sebou v zítřejších posledních 2 kolech. Takže hurá do zítřejších bojů proti Švýcarsku a Německu.“
Kateřina Urbanová, reprezentační trenérka curlingu

Příloha: Komentáře II. trenérky k jednotlivým zápasům

více >>


Položek celkem 753

Strana: 1 ... 113114115116117118119 ... 126

Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám