Česká federace Spastic Handicap z.s.

Partneři

Atletika Boccia Curling Cyklistika Lukostřelba Stolní tenis Závěsný kuželník Ostatní sporty

Aktuality


03.09.2018 - 16:20:00

Soustředění reprezentačního týmu, BOCCIA

Účast - sportovci:

Simona Blažková
Josef Žabka
Kateřina Cuřínová
Marcela Čermáková
Adam Peška
Marek Drahonský
Jan Bajtek
Radek Procházka

Program:

Sobota 1.9.2018:

10:00 - 10:30 - příjezd, zahajovací schůzka, sesbírání všech dresů, podepsání prezenčních listin
10:30 - 11:30 - Hráči + asistenti - samostatně - WARM UP
Rozhodčí - line-up - kurty 
11:45 - 13:00 TEORIE HRÁČI
- připomínky k WARM UPU a jak bude probíhat na turnaji
- dění v CALL ROOMu a jak bude probíhat na turnaji
- odchod na kurt
- co dělat na kurtu d té doby než začne zápas
- příprava na odpolední zápas:
- kurtové pozice
- výběr jacka
- výběr párových míčů
- párová místa podání
- komunikace
- dění o jedné minutě
V tomto čase ROZHODČÍ - písemný test
13:00 - 14:00 OBĚD
14:00 - 14:40 - Hráči + asistenti - Warm - up - pro všechny hráče dle přípravy
Rozhodčí - zhodnocení testu - diskuze - nejasnosti - vede R. Křivan)

Cvičné zápasy: trenér může do zápasu vstoupit a konzultovat, hráči obou stran mohou také konzultovat mezi sebou. Pokud zápas dobře probíhá, nijak se do zápasu nezasahuje.

Soutěžní zápasy: do zápasu trenér nevstupuje pokud to není opravdu nutné, hráči hrají podle platných pravidel BISfedu. Zhodnocení přichází až po zápase.

15:00 - 16:15 - cvičný zápas tým BC1/2 vs páry BC3 (trenér + rozhodčí M. Řiháčková)
BC3 - měření času
soutěžní zápas R. Procházka vs J. Bajtek (trenér R. Mazouch - praxe rozhodčí pod vedením
R. Křivana)
16:30 - 17:45 - soutěžní zápas tým BC1/2 vs J. Bajtek (trenér M. Řiháčková, rozhodčí T. Šmíd)
soutěžní zápas páry BC3 (M. Čermáková + A. Peška) vs pár R. Procházka + Marek
Drahonský (trenér R. Mazouch - praxe rozhodčích pod vedením R. Křivana)
ČASOMÍRA
17:45 - 18:00 - ukončení prvního dne

Neděle 2.9. 2018:

10:00 - 10:15 - zahajovací schůzka 2. dne soustředění
10:15 - 11:00 - warm-up každý hráč se svým asistentem samostatně (podle přípravy)
11:15 - 12:15 - zápasy
Cvičný zápas - A. peška vs J. R. Procházka
Soutěžní zápas - M. Drahonský vs M. Čermáková (zápas - praktické zkoušky rozhodčích
pod vedením R. Křivana)
12:15 - 12:30 - hodnocení zápasů
12:30 - 13:30 - OBĚD
13:45 - 15:00 zápasy
Cvičný zápasy.
Soutěžní zápas K. Cuřínová vs. J.Žabka
15:00 - 16:00 - zhodnocení hry, plánování, připomínky, závěr

Vypracovala:
Michaela Řiháčková
vedoucí RTB




Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám