Atletika Boccia Curling Cyklistika Lukostřelba Stolní tenis Závěsný kuželník Ostatní sporty

Aktuality

12.05.2017 - 21:22:00

SP v paracyklistice, Maniago - časovky jednotlivců

V pátek byly zahájeny závody Světového poháru v paracyklistice UCI v italském Maniagu, který se koná ve dnech 12. - 14. 5. 2017. Zde se bude příští rok konat mistrovství světa na silnici, závody proto slouží i jako příprava pořadatelů na tuto vrcholnou akci.

Náš svaz zde reprezentuje trojice závodníků: Jiří Hindr ve třídě T1 a nováčci Petr Berger a Ondřej Továrek. Ti museli nejprve projít klasifikací a byli před závody zařazeni do tříd T1 (Petr) a C3 (Ondřej).

Všichni dnes absolvovali časovky jednotlivců. Nejlépe se z našich závod vydařil Jiřímu Hindrovi, který vybojoval velmi dobré třetí místo. Petr Berger ve stejné kategorii skončil pátý. Při své premiérové účasti na závodech SP se Ondřej Továrek umístil šestnáctý.

Zítra Světový pohár UCI pokračuje závody s hromadným startem tříd T.