Atletika Boccia Curling Cyklistika Lukostřelba Stolní tenis Závěsný kuželník Ostatní sporty

Aktuality

12.05.2012 - 22:12:00

Závody v terčové lukostřelbě Spastic Handicap

V sobotu se na střelnici SK Start Praha na Strahově konaly Lukostřelecké závody Spastic Handicap.
Ledový muž Pankrác tentokrát udělal opravdu čest svému jménu a tak se závodilo za velmi chladného a deštivého počasí.
I přes tento handicap zde závodníci dosáhli velmi dobrých výsledků. David Drahonínský, který minulý týden zvítězil nad světovou elitou v Londýně zde dosáhl nástřelu, který byl ještě o 11 bodů vyšší než v Anglii, a skončil druhý za teplickým Leošem Bartošem. Třetím ve třídě ELITE pak byl Václav Košťál. Pro úplnnost je potřeba poznamenat, že každý z těchto závodníků startuje podle mezinárodních pravidel v jiné třídě.
Ve třídě BASIC zvítězli v kategorii stojících (ST) Michal Štora z SC JÚ Praha a v kategorii vozíčkářů (W1 a W2) Vlastimil Hudeček z TJ Spastic Sport Praha, který dosáhl velmi pěkného nástřelu 600 bodů!
Ve třídě STANDARD se utkaly dvě závodnice a s přehledem vyhrála Štěpánka Kleisnerová ze Zbůchu.
Ve třídě ZAČÁTEČNÍK se umístila na prvém místě Michaela Kovářová z SC JÚ Praha.

V soutěži smíšených družstev na 30 m zvítězilo družstvo složené ze závodníků SC JÚ Praha a TJ Spastic Sport Praha a to výkonem 832 bodů.