• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Aktuality

Výsledky 2.kola NS a celkový ranking

Výsledky otevřeného republikového turnaje - 2. kolo národní soutěže SH 2019 v Brně a celkový ranking.

Více informací
Petr Berger třetí na Světovém poháru UCI v Belgii

Letošní seriál závodů Světového poháru UCI v silniční paracyklistice pokračuje tento týden závody v belgickém Ostende.

Více informací
SP UCI Corridonia - silniční závody

Světový pohár UCI v paracyklistice byl během soboty a neděle zakončen silničními závody s hromadným startem.

Více informací
SP UCI Corridonia - časovky jednotlivců

Tento víkend byl v italské Corridonii zahájen letošní seriál závodů Světového poháru UCI v silniční paracyklistice. Naši federaci zde zastupovali tricyklisté Jiří Hindr, Petr Berger, Zdeněk Charvát a František Kubínek a handbiker Pavel Děcký.

Více informací
Adam a Iva Peškovi - 4. místo ve Světovém žebříčku

Po vitězství na Světovém poháru BISFed 2019 Montreal Boccia World Open obsadili Adam a Iva Peškovi 4. místo v BISfed Světovém žebříčku. Usadili se tak mezi Danielem Michelem z Austrálie a Jeongem Howonem - Paralympijským šampionem z Ria 2016.

Více informací
ZLATO na BISFed Světovém poháru Montreal BOCCIA

Ve dnech 28.4. až 5.5.2019 se uskutečnil v kanadském Montrealu BISFed Světový pohár. Adam a Iva Peškovi na něm vybojovali ZLATOU MEDAILI.

Více informací
České rekordy spastiků v atletice

V příloze naleznete aktuální české rekordy spastiků v atletice.

Více informací
Vyjádření k situaci v paralympijském sportu BOCCIA

Jakožto organizace zabývající se paralympijským sportem boccia již od roku 1992 a národní členská organizace zastupující sport boccia na mezinárodní úrovni (do roku 2012 CP-ISRA, poté Mezinárodní federace sportu boccia BISFed) bychom se rádi vyjádřili k současné situaci ve sportu boccia.

Více informací
EP Nymburk - přípravy v plném proudu

Ve dnech 21. a 22.4. proběhla návštěva technického delegáta z Belgie k BISfed Evropskému poháru, který se bude konat ve dnech 23. - 29.9. ve Sportovním centru Nymburk. Prodiskutovali jsme vše potřebné z organizačního hlediska a návštěva sportoviště i ubytování proběhla velmi dobře. Děkujeme FTVS UK, rádiu PATRIOT a Centru dobrovolníků Nymburk za šíření výzvy pro dobrovolníky.

Více informací
Soustředění reprezentačního týmu

Dne 20.4. proběhlo soustředění reprezentantů ČR kvalifikovaných na BISFed Světový pohár Montreal. Kateřina Cuřínová i Adam Peška na soustředění předvedli skvělou herní formu a na Světový pohár se velmi těší. V teoretické části jsme si prošli organizační stránku výjezdu a probrali jsme také soupeře v základních skupinách. Pozvánku k dobrovolné účasti na soustředění obdrželi i ostatní reprezentanti a využil ji Radek Procházka.

Více informací

Kalendář akcí

Aktuality

SRAZ - spastický reprezentační atletický zpravodaj 24/19

V příloze naleznete další číslo atletidkého zpravodaje SH. Naleznete zde starty našich sportovců na nadcházejícím MS v Dubaji 7.-15.11.2019 a kvalifikační kritéria na LPH do Tokia 2020. Petr Vrátil

SRAZ - spastický reprezentační atletický zpravodaj 23/19

V příloze naleznete další číslo atletického zpravodaje SH. Petr Vrátil