• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Aktuality

BISFed manuál pro rozhodčí

Mezinárodní federace sportu boccia BISFed vydala dokument, který sjednocuje činnost rozhodčích sportu boccia.

Více informací
BISFed trenérský kurz - úroveň 1

Ve dnech 20. - 23.10.2019 proběhne ve Sportovním centru Nymburk mezinárodní kurz pro trenéry sportu boccia BISFed Coach Level 1. Tento kurz zapadá do nastavené koncepce paralympijského sportu boccia a je certifikován Mezinárodní federací sportu boccia BISFed.

Více informací
Ranking NS 2019 BOCCIA

V příloze naleznete aktuální ranking hráčů NS 2019.

Více informací
Semifinále ČR vs Norsko BOCCIA

Na youtube najdete celé zápasy natočené na Evropském poháru v Záhřebu. Klikem na tento příspěvek Vás přesměrujeme na semifinálový zápas párů BC3 Česká republika vs Norsko.

Více informací
T. Ramsawmy FRA vs R. Prochazka CZE BOCCIA

Na youtube najdete celé zápasy natočené na Evropském poháru v Záhřebu. Klikem na tento příspěvek Vás přesměrujeme na zápas Thomas Ramsawmy FRA vs Radek Prochazka CZE.

Více informací
Sportovní vybavení BOCCIA

Nově jsme pro vás nastavili náš facebookový obchod. Najdete tu boccia sportovní vybavení od různých výrobců - vše na jednom místě. Poté, co si vyberete, jedním kliknutím se můžete přesunout na jejich stránky, kde si produkty můžete objednat.

Více informací
G. Berkes HUN vs R. Procházka CZE BOCCIA

Na youtube najdete celé zápasy natočené na Evropském poháru v Záhřebu. Klikem na tento příspěvek Vás přesměrujeme na zápas Gergo Berkes HUN vs Radek Prochazka CZE.

Více informací
Stříbro z BISFed Evropského poháru 2019 BOCCIA

Ve dnech 25.3. - 1.4. se uskutečnil BISFed Evropský pohár v Záhřebu. Radek Procházka na něm vybojoval 4.místo mezi 27 hráči klasifikační třídy BC4. Dosažení semifinále je velkým úspěchem. Radek porazil na cestě do něj například Lazslo Hegeduse a ve čtvrtfinále vyřadil ze soutěže jednotlivců i Michaelu Balcovou ze Slovenska, úřadující Mistryni světa v párech BC4.

Více informací
Nominace a příprava na BISFed SP Montreal BOCCIA

Již příští měsíc se koná v Kanadě v Montrealu BISFed BOCCIA Světový pohár.

Více informací
Koncepce paralympijského sportu BOCCIA_v2

V příloze této zprávy najdete koncepci paralympijského sportu boccia - verzi 2. Systematický rozvoj sportu boccia je základním záměrem koordinovaného procesu řízeného realizačním týmem sportu boccia působícího v národní členské organizaci Mezinárodní federace sportu boccia BISFed - České federaci Spastic Handicap. Cesta hráče, trenéra, rozhodčího, klasifikátora a soutěžní řád - tyto témy jsou nastaveny v koncepci sportu boccia.

Více informací

Kalendář akcí

Aktuality

SRAZ - spastický reprezentační atletický zpravodaj 22/19

V příloze naleznete další číslo atletického zpravodaje SH. Petr Vrátil

SRAZ - spastický reprezentační atletický zpravodaj 21/19

V příloze naleznete další číslo atletického srazu. Petr Vrátil