• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Aktuality

EP Nymburk - přípravy v plném proudu

Ve dnech 21. a 22.4. proběhla návštěva technického delegáta z Belgie k BISfed Evropskému poháru, který se bude konat ve dnech 23. - 29.9. ve Sportovním centru Nymburk. Prodiskutovali jsme vše potřebné z organizačního hlediska a návštěva sportoviště i ubytování proběhla velmi dobře. Děkujeme FTVS UK, rádiu PATRIOT a Centru dobrovolníků Nymburk za šíření výzvy pro dobrovolníky.

Více informací
Soustředění reprezentačního týmu

Dne 20.4. proběhlo soustředění reprezentantů ČR kvalifikovaných na BISFed Světový pohár Montreal. Kateřina Cuřínová i Adam Peška na soustředění předvedli skvělou herní formu a na Světový pohár se velmi těší. V teoretické části jsme si prošli organizační stránku výjezdu a probrali jsme také soupeře v základních skupinách. Pozvánku k dobrovolné účasti na soustředění obdrželi i ostatní reprezentanti a využil ji Radek Procházka.

Více informací
Ranking NS 2019 BOCCIA

V příloze naleznete aktuální ranking hráčů NS 2019.

Více informací
Sportovní vybavení BOCCIA

Nově jsme pro vás nastavili náš facebookový obchod. Najdete tu boccia sportovní vybavení od různých výrobců - vše na jednom místě. Poté, co si vyberete, jedním kliknutím se můžete přesunout na jejich stránky, kde si produkty můžete objednat.

Více informací
Stříbro z BISFed Evropského poháru 2019 BOCCIA

Ve dnech 25.3. - 1.4. se uskutečnil BISFed Evropský pohár v Záhřebu. Radek Procházka na něm vybojoval 4.místo mezi 27 hráči klasifikační třídy BC4. Dosažení semifinále je velkým úspěchem. Radek porazil na cestě do něj například Lazslo Hegeduse a ve čtvrtfinále vyřadil ze soutěže jednotlivců i Michaelu Balcovou ze Slovenska, úřadující Mistryni světa v párech BC4.

Více informací
BISFed klasifikační pravidla_v4

Mezinárodní federace sportu boccia BISFed vydala 4. edici klasifikačních pravidel. - viz příloha.

Více informací
Výsledky 1.kola NS Velké Meziříčí

V příloze tohoto příspěvku najdete výsledky otevřeného republikového turnaje v boccie 1.kola NS Velké Meziříčí 2019 a také aktualizaci dokumentu výpočtových metod o nasazování a určení pořadí v turnajích a celkovém rankingu 2019. Aktualizace se týká bodu 3 a 4.

Více informací
Dráhové MS Apeldoorn

V těchto dnech se koná v nizozemském Apeldoornu dráhové mistrovství světa UCI. Českou federaci Spastic Handicap na něm reprezentují 2 cyklisté kategorie C4: Jiří Bouška (SC JÚ Praha) a Josef Kaňkovský (SK Kociánka Brno). Josef již v Apeldoornu úspěšně absolvoval zdravotní klasifikaci a byl potvrzen do třídy C4.

Více informací
Evropský pohár Záhřeb BOCCIA

Za 15 dnů začíná BISfed Evropský pohár v Záhřebu. Reprezentanti České republiky obdrželi svoje nominace, potvrdili je a úspěšně se nám také podařilo na tento turnaj získat finanční prostředky. Naši sportovci se mohou teď už jen vklidu připravit, zabalit a 25.3. odjíždíme.

Více informací
Poděkování sponzorům BOCCIA

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat firmě Montáže Brož z Pardubic za finanční podporu reprezentanta ČR v paralympijském sportu boccia Adama Pešky.

Více informací

Kalendář akcí

Aktuality

Nový termín konání paralympijských her

V pondělí 30. března byl potvrzen nový termín konání Letních paralympijských her v Tokiu, hry se uskuteční 24. srpna až 5. září 2021.

Paralympijské hry o rok odloženy

Po jednání mezi prezidentem Mezinárodního olympijského výboru Thomasem Bachem a premiérem Japonska Šinzó Abem bylo v úterý 24.3.2020 rozhodnuto o posunutí her na léto roku 2021 kvůli současné pandemii koronaviru.