PETR BERGER ZÍSKAL BRONZ NA MS!

Skvělý výsledek v podobě bronzové medaile z časovky získal náš paracyklista Petr Berger, který v národních barvách reprezentoval Českou republiku v portugalském Cascais. Ve své kategorii MT1 - tricyklů obsadil parádní 3. místo.
V průběhu šampionátu proběhlo i doklasifikování jeho týmového kolegy Zbyňka Charváta. Tomu byla s definitivou přisouzena kategorie MT2.
V kategorii MT2 závodil i další z borců České federace Spastic Handicap Roman Šejna. Ten v časovce jednotlivců obsadil pěkné 8. místo. Ob jednu příčku níže skončil výše zmíněný Zbyněk Charvát.
Příležitost získat další cenný kov budou mít kluci ještě v neděli, kdy se opět postaví na startovní rošt autodromového okruhu "Circuito Estoril” do závodu s hromadným startem.