INTERAKTIVNÍ TRÉNINK

POJĎME SPOLEČNĚ POROZUMĚT NAŠEMU SPORTU

ZÁBAVA, VĚDOMOSTI, SOUTĚŽ!  ZKUSTE BOCCIA KVÍZ ;)

ANTIDOPINGOVÝ TEST

Jak všichni víme, doping představuje vážnou hrozbu pro zachování integrity sportu. Pojďme se na něj ale teď podívat z jiného úhlu a otestujme své znalosti v interaktivním kvizu.

ROZUMĚJME SPORTOVNÍMU VÝVOJI

Na videu vidíte průřez úrovněmi hry z hlediska výkonnosti. Klasifikační třída BC3 je v prvním videu a házecí třídy v druhém videu.

  • v první části (jedna směna hry) můžete vidět hru na klubové úrovni
  • druhá část je ukázka hry na výkonnostní úrovni
  • třetí část videa zobrazuje úroveň hry  světového formátu

Jaké jsou podle Vás klíčové rozdíly mezi  jednotlivými úrovněmi hry?

ZÁBAVA A VĚDOMOSTI? ZKUSTE BOCCIA KVÍZ :)

ONLINE ZÁPASY A TURNAJE S HRÁČI Z CELÉHO SVĚTA

Interaktivní hra? Je to možné! Můžete si zahrát zápas proti aplikaci samotné nebo se soupeřem, který může být odkudkoliv. Tahle skvělá zábavná aplikace Vám to umožní 😊👍

Stačí si stáhnout aplikaci Boccia battle na Google Play (funguje i pro Apple). Pro české hráče - po kliknutí na "Friend match" můžete vložit heslo Boccia.CZE a pokud někdo zrovna je v této virtuální místnosti a nehraje, zobrazí se vám jako protihráč. Pokud v místnosti budou všichni hrát a nebude pro Vás k dispozici žádný soupeř, můžete vystoupit z místnosti a stisknout tlačítko "Random Match" - aplikace Vám vyhledá soupeře mezi hráči, kteří do žádné místnosti nevstoupili.

Za body, které získáte výhrou nad aplikací si můžete nakoupit míče určité tvrdosti dle vlastního výběru. S Vaší vyladěnou sadou to potom můžete zkusit na opravdové legendy sportu boccia! Hru v aplikaci hrají Mistři světa i paralympijští šampioni. Důvod je prostý - hra má skvělý design, je lehce ovladatelná, výborná na přemýšlení a hlavně neuvěřitelně baví.

TAKTIKA

Informace o taktických principech si můžete přečíst na naší stránce Taktické principy.

V naší taktické interaktivní výzvě bychom pro Vás měli 1 otázku k blokaci situace na kurtu. Každý z vás určitě tu situaci aspoň jednou na kurtu zažil - poslední 3 míčky a v hlavě se vám honí jak nelépe zablokovat.

Zajímalo by nás i Vaše řešení.  Situace je v první směně zápasu.  Dokument, ve kterém jdou míče posunout jsme uložili na uložto na odkazu níže, potom stačí zaslat jen printscreen.

POJĎTE SI UŽÍT TROŠKU ZÁBAVY ;)

Je podle Vás na obrázku stejný hráč

... aneb najděte rozdíly ;)

ZKUSTE BOCCIA VÝZVU DOMÁCÍHO TRÉNINKU!

Podívejte se na finále Mistrovství světa BC3 párů

a zkuste se zaměřit na:

  • VYUŽITÍ BOXŮ

  • ÚHLY, Z KTERÝCH JEDNOTLIVÝ HRÁČI VIDÍ NA JACK

  • ÚSPĚŠNOST JEDNOTLIVÝCH HODŮ