• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Aktuality - Boccia


BOCCIA VÝZVA REPRE

VÝZVA PRO REPREZENTANTY ČR


Aktualizace mezinárodních turnajů_2_BOCCIA

Aktualizace BISFed turnajů pro rok 2020


Aktualizace kalendáře mezinárodních turnajů BOCCIA

Aktualizace kalendáře BISFed turnajů v důsledku šíření nákazy koronavirem.


Zrušení BISFed Evropského poháru v Záhřebu

Chorvatská vláda dnes (pátek 13. března) oficiálně oznámila své rozhodnutí odložit všechny sportovní akce ve své zemi. Jedná se o opatření proti šíření viru COVID-19. Organizační výbor turnaje, Chorvatský paralympijský výbor a BISFed podpořili toto rozhodnutí s ohledem na zdraví sportovců a všech ostatních účastníků turnaje. Zdraví je samozřejmě vždy prioritou číslo jedna, uvedla na svůj web Mezinárodní federace sportu boccia BISFed.


Koncepce paralympijského sportu BOCCIA_v2

V příloze této zprávy najdete koncepci paralympijského sportu boccia - verzi 2. Systematický rozvoj sportu boccia je základním záměrem koordinovaného procesu řízeného realizačním týmem sportu boccia působícího v národní členské organizaci Mezinárodní federace sportu boccia BISFed - České federaci Spastic Handicap. Cesta hráče, trenéra, rozhodčího, klasifikátora a soutěžní řád - tyto témy jsou nastaveny v koncepci sportu boccia.


Nominace reprezentace ČR 2020

Dne 21.11. byly sportovcům rozeslány nominace do reprezentace ČR pro rok 2020. Nominace byly vytvořeny na základě konečného pořadí hráčů Národní soutěže v boccie SH, RANKING 2019. Nominování jsou hráči na 1., 2. a 3. místě konečného pořadí 2019 ve všech soutěžních třídách (BC1 - BC4). Výjimku tvoří soutěžní třída BC3, kde je do nominace zařazen i hráč ze 4. místa - žena - pro hru v párech.


BISFed Světový pohár Povoa 2019

Ve dnech 29.10. - 4. 11. 2019 proběhl v Povoa de Varzim Světový pohár BISFed, kterého se zúčastnil náš reprezentant Adam Peška.


BISFed 2019 Nymburk Boccia Regional Open

Ve dnech 23. - 29. 9. se ve Sportovním centru Nymburk uskutečnil Evropský pohár v paralympijském sportu boccia. Byl to první mezinárodní turnaj v České republice pořádaný pod hlavičkou mezinárodní federace sportu boccia BISFed.


Evropský pohár Nymburk_BOCCIA

Již za pár dnů začíná Evropský pohár BISFed 2019 Nymburk Boccia Regional Open. Nominace členské národní organizace BISFedu - naší federace přijali a hájit barvy naší vlasti budou tito sportovci:


Pozvánka na Evropský pohár

Srdečně Vás zveme na Evropský pohár v paralympijském sportu boccia, který bude probíhat od 25.9 do 28.9 ve Sportovním centru Nymburk. Mnoho informací najdete na facebookových a webových stránkách této krásné sportovní akce. Těšíme se na Vás!


Kalendář akcí

Aktuality

BOCCIA VÝZVA REPRE

VÝZVA PRO REPREZENTANTY ČR

Nový termín konání paralympijských her

V pondělí 30. března byl potvrzen nový termín konání Letních paralympijských her v Tokiu, hry se uskuteční 24. srpna až 5. září 2021.