• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Aktuality - Boccia


NOMINACE REPREZENTANTŮ ČR VE SPORTU BOCCIA pro rok 2020

Dne 21.11. byly sportovcům rozeslány nominace do reprezentace ČR pro rok 2020. Nominace byly vytvořeny na základě konečného pořadí hráčů Národní soutěže v boccie SH, RANKING 2019. Nominování jsou hráči na 1., 2. a 3. místě konečného pořadí 2019 ve všech soutěžních třídách (BC1 - BC4). Výjimku tvoří soutěžní třída BC3, kde je do nominace zařazen i hráč ze 4. místa - žena - pro hru v párech. Nominační dokument naleznete v příloze.


BISFed Světový pohár Povoa 2019

Ve dnech 29.10. - 4. 11. 2019 proběhl v Povoa de Varzim Světový pohár BISFed, kterého se zúčastnil náš reprezentant Adam Peška.


BISFed 2019 Nymburk Boccia Regional Open

Ve dnech 23. - 29. 9. se ve Sportovním centru Nymburk uskutečnil Evropský pohár v paralympijském sportu boccia. Byl to první mezinárodní turnaj v České republice pořádaný pod hlavičkou mezinárodní federace sportu boccia BISFed.


Evropský pohár Nymburk_BOCCIA

Již za pár dnů začíná Evropský pohár BISFed 2019 Nymburk Boccia Regional Open. Nominace členské národní organizace BISFedu - naší federace přijali a hájit barvy naší vlasti budou tito sportovci:


Pozvánka na Evropský pohár

Srdečně Vás zveme na Evropský pohár v paralympijském sportu boccia, který bude probíhat od 25.9 do 28.9 ve Sportovním centru Nymburk. Mnoho informací najdete na facebookových a webových stránkách této krásné sportovní akce. Těšíme se na Vás!


Záštita EP Nymburk Město Nymburk BOCCIA

S potěšením oznamujeme, že záštitu nad Evropským pohárem v boccie přijal starosta města Nymburk - pan Ing. Tomáš Mach, Ph.D. Panu starostovi srdečně děkujeme.


Záštita EP NYMBURK Středočeský kraj

Hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová přebírá záštitu nad BISFed 2019 Nymburk Regional Open.


Propozice MČR

V příloze naleznete propozice na Mistrovství ČR.


Kvalifikace na Mistrovství Evropy

Kateřina Cuřínová a Adam Peška vybojovali své kvalifikace na Mistrovství Evropy, které se bude konat ve španělské Seville na konci srpna. Oba dva reprezentanti již obdrželi informace k turnaji. Mistrovství Evropy 2019 je důležitým turnajem k získání kvalifikace na LPH v Tokiu 2020. Oběma sportovcům přejeme hodně štěstí.


Výsledky 2.kola NS a celkový ranking

Výsledky otevřeného republikového turnaje - 2. kolo národní soutěže SH 2019 v Brně a celkový ranking.


Kalendář akcí

Aktuality

SRAZ - spastický reprezentační atletický zpravodaj 01/20

V příloze naleznete aktuální číslo spastického reprezentačního atletického zpravodaje.

Atletická ročenka 2019

V příloze nalezenete Atletickou ročenku za rok 2019.