• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Zrušení BISFed Evropského poháru v Záhřebu

  • Chorvatská vláda dnes (pátek 13. března) oficiálně oznámila své rozhodnutí odložit všechny sportovní akce ve své zemi. Jedná se o opatření proti šíření viru COVID-19. Organizační výbor turnaje, Chorvatský paralympijský výbor a BISFed podpořili toto rozhodnutí s ohledem na zdraví sportovců a všech ostatních účastníků turnaje. Zdraví je samozřejmě vždy prioritou číslo jedna, uvedla na svůj web Mezinárodní federace sportu boccia BISFed.


Chorvatská vláda dnes (pátek 13. března) oficiálně oznámila své rozhodnutí odložit všechny sportovní akce ve své zemi. Jedná se o opatření proti šíření viru COVID-19. Organizační výbor turnaje, Chorvatský paralympijský výbor a BISFed podpořili toto rozhodnutí s ohledem na zdraví sportovců a všech ostatních účastníků turnaje. Zdraví je samozřejmě vždy prioritou číslo jedna, uvedla na svůj web Mezinárodní federace sportu boccia BISFed.

BISFed poděkoval organizátorům za jejich práci a vyjádřil přesvědčení, že soutěž v Záhřebu by byla určitě úspěšná. Obě organizace nyní budou shledat možnost zorganizovat akci později.

BISFed neustále pozorně sleduje vývoj situace s koronavirem a co nejdříve sdělí veškeré zprávy o dalších soutěžích v kalendáři. Mezinárodní paralympijský výbor se zaobírá otázkou klasifikace pro sportovce, kteří očekávali, že budou klasifikováni na událostech, které byly zrušeny nebo odloženy. Mezinárodní federace sportu boccia BISFed slíbila, že další zprávy uveřejní, jakmile dojde k v této oblasti k rozhodnutí.

Kalendář akcí

Aktuality

BOCCIA VÝZVA REPRE

VÝZVA PRO REPREZENTANTY ČR

Nový termín konání paralympijských her

V pondělí 30. března byl potvrzen nový termín konání Letních paralympijských her v Tokiu, hry se uskuteční 24. srpna až 5. září 2021.