• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Zkuste BOCCIU online

  • Aplikace pro hraní boccia zápasů a turnajů. Pro české hráče je vytvořena místnost BocciaCZE a pokud pro zápasy s hráči z celého světa místnost BociaOpen.

Chcete si zahrát bocciu jen tak sám proti sobě, se soupeřem nebo rovnou turnaj s celým světem?

Tahle skvělá zábavná aplikace Vám to umožní hrát parádní online zápasy.

Stačí si stáhnout aplikaci Boccia battle na Google Play (funguje i pro Apple) a můžete si klidně zahrát i se soupeřem z druhého konce světa

Navolit si přitom můžete tvrdost míčů v sadě, můžete založit místnost, kde se potkáte s konkrétními hráči nebo můžete nechat počítač vygenerovat pro vás soupeře z hráčů, kteří jsou právě on-line.

Pro české hráče je vytvořena místnost BocciaCZE a pokud pro zápasy s hráči z celého světa místnost BociaOpen.

Po otevření aplikace zvolte jen "Friend Match" vpravo dole, napište do okénka název místnosti a pokud bude některý hráč zrovna čekat na soupeře, aplikace Vám ho vygeneruje. Pokud v místnosti budou všichni hrát a nebude pro Vás k dispozici žádný soupeř, můžete vystoupit z místnosti a stisknout tlačítko "Random Match" - aplikace Vám vyhledá soupeře mezi hráči, kteří do žádné místnosti nevstoupili.

Jako skvělou praxi můžete hrát zápasy přímo s aplikací, za které v případě, že vyhrajete dostanete body. Za tyto body si můžete nakoupit míče určité tvrdosti dle vlastního výběru. S Vaší vyladěnou sadou to potom můžete zkusit na opravdové legendy sportu boccia! Hru v aplikaci hrají Mistři světa i paralympijští šampioni. Důvod je prostý - hra má skvělý design, je lehce ovladatelná, výborná na přemýšlení a hlavně neuvěřitelně baví.

Zkusite to taky ;)

Kalendář akcí

Aktuality

Kvalifikace LPH Tokio 2020

Dne 15.5.2020 zaslala Mezinárodní federace sportu boccia BISFed České federaci Spastic Handicap a Českému paralympijskému výboru oficiální potvrzení kvalifikace na LPH Tokio 2020. Sportovní sen se tak proměnil ve skutečnost Kateřině Cuřínové a Adamu Peškovi.

Manuál pro mezinárodní rozhodčí

Manuál postupů, procedur a spoustu praktických rad pro mezinárodní rozhodčí v češtině.