• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Profil reprezentantů - Boccia


Kateřina Cuřínová

Katka je dlouholetou reprezentantkou České republiky. V roce 2016 se jí podařilo kvalifikovat na Letní paralympijské hry do Ria a s účastí v Tokiu 2020 to vypadá také velmi dobře. Katka je hráčkou v klasifikační třídě BC1 a my jí přejeme do roku 2020 mnoho sportovních úspěchů.


Roman Sajdak

Roman reprezentuje Českou republiku od minulého roku 2019. Jeho premiérou na mezinárodní úrovni byl BISFed Evropský pohár Nymburk 2019 a Roman v něm získal bronzovou medaili společně se svými spoluhráči v soutěžní divizi týmy BC1/ BC2. V roce 2020 byl Roman nominován na Evropský pohár Záhřeb a Nantes. Přejeme mu hodně sportovních úspěchů!


Marek Drahonský a Zdeněk Vydržel

Marek a Zdeněk reprezentují Českou republiku od roku 2018. Marek je zařazen do klasifikační třídy BC3 a Zdeněk je jeho sportovním asistentem. Věříme, že Marek v roce 2020 na turnajích ukáže, jak dobře umí hrát.


Marcela Čermáková a Zuzana Čermáková

Marcela a Zuzana Čermákovy reprezentují Českou republiku od roku 2018. Marcela je zařazena do klasifikační třídy BC3 a Zuzana jí při hře asistuje. Marcela je talentovaná sportovkyně s velkým potenciálem a v budoucnu nás o tom jistě ještě přesvědčí.


Adam Peška a Ivana Pešková

Adam a Ivana Peškovi reprezentují Českou republiku od roku 2017. Adam je zařazen do klasifikační třídy BC3 a Ivana je při hře jeho sportovní asistentka. Sportovně jim to spolu ladí a dosahují mnoha krásných sportovních úspěchů.


Radek Procházka

Radek je dlouholetým reprezentantem České republiky. Medaile v minulosti přivezl z turnajů pro sportovce nejcennějších - z Paralympijských her v Pekingu a Londýně. Radkovi přejeme mnoho sportovních úspěchů i do roku 2020!


  • 1 (aktuální)

Kalendář akcí

Aktuality

BOCCIA VÝZVA REPRE

VÝZVA PRO REPREZENTANTY ČR

Nový termín konání paralympijských her

V pondělí 30. března byl potvrzen nový termín konání Letních paralympijských her v Tokiu, hry se uskuteční 24. srpna až 5. září 2021.