• slide
  • slide
  • slide
Spastic

Rozhodčí a trenéři - Boccia


BISFed manuál pro rozhodčí

Mezinárodní federace sportu boccia BISFed vydala dokument, který sjednocuje činnost rozhodčích sportu boccia.


BISFed trenérský kurz - úroveň 1

Ve dnech 20. - 23.10.2019 proběhne ve Sportovním centru Nymburk mezinárodní kurz pro trenéry sportu boccia BISFed Coach Level 1. Tento kurz zapadá do nastavené koncepce paralympijského sportu boccia a je certifikován Mezinárodní federací sportu boccia BISFed.


Semifinále ČR vs Norsko BOCCIA

Na youtube najdete celé zápasy natočené na Evropském poháru v Záhřebu. Klikem na tento příspěvek Vás přesměrujeme na semifinálový zápas párů BC3 Česká republika vs Norsko.


T. Ramsawmy FRA vs R. Prochazka CZE BOCCIA

Na youtube najdete celé zápasy natočené na Evropském poháru v Záhřebu. Klikem na tento příspěvek Vás přesměrujeme na zápas Thomas Ramsawmy FRA vs Radek Prochazka CZE.


G. Berkes HUN vs R. Procházka CZE BOCCIA

Na youtube najdete celé zápasy natočené na Evropském poháru v Záhřebu. Klikem na tento příspěvek Vás přesměrujeme na zápas Gergo Berkes HUN vs Radek Prochazka CZE.


Nominace a příprava na BISFed SP Montreal BOCCIA

Již příští měsíc se koná v Kanadě v Montrealu BISFed BOCCIA Světový pohár.


Metody odhodu a vypuštění míče BOCCIA

Mezinárodní federace sportu boccia BISFed zveřejnila video, které znázorňuje metody, kterými může být míč doručen do hracího pole, tedy typy odhodu či odkopu v házecích klasifikačních třídách a způsoby vypuštění míče z rampy u klasifikační třídy BC3. Na video můžete přejít kliknutím na tento příspěvek.


Kurz pro rozhodčí Bratislava

Rozhodčí, kteří máte v plánu rozhodovat na Evropském poháru Nymburk 2019 i ostatním českým rozhodčím - ***** DOPORUČUJEME zajet do Bratislavy na tento kurz.


  • 1 (aktuální)

Kalendář akcí

Aktuality

BOCCIA VÝZVA REPRE

VÝZVA PRO REPREZENTANTY ČR

Nový termín konání paralympijských her

V pondělí 30. března byl potvrzen nový termín konání Letních paralympijských her v Tokiu, hry se uskuteční 24. srpna až 5. září 2021.