• slide
Spastic

Aktuality - Cyklistika

MS UCI Emmen - časovky jednotlivců

Naši reprezentanti dnes absolvovali první část závodů v silničním paracyklistice na mistrovství světa v nizozemském Emmenu.

MS v silniční paracyklistice

V nizozemském Emmenu bylo dnes zahájeno mistrovství světa v silniční paracyklistice.

Petr Berger třetí na Světovém poháru UCI v Belgii

Letošní seriál závodů Světového poháru UCI v silniční paracyklistice pokračuje tento týden závody v belgickém Ostende.

SP UCI Corridonia - silniční závody

Světový pohár UCI v paracyklistice byl během soboty a neděle zakončen silničními závody s hromadným startem.

SP UCI Corridonia - časovky jednotlivců

Tento víkend byl v italské Corridonii zahájen letošní seriál závodů Světového poháru UCI v silniční paracyklistice. Naši federaci zde zastupovali tricyklisté Jiří Hindr, Petr Berger, Zdeněk Charvát a František Kubínek a handbiker Pavel Děcký.

Dráhové MS Apeldoorn

V těchto dnech se koná v nizozemském Apeldoornu dráhové mistrovství světa UCI. Českou federaci Spastic Handicap na něm reprezentují 2 cyklisté kategorie C4: Jiří Bouška (SC JÚ Praha) a Josef Kaňkovský (SK Kociánka Brno). Josef již v Apeldoornu úspěšně absolvoval zdravotní klasifikaci a byl potvrzen do třídy C4.

EP Manchester - team sprint

Dráhové závody v Manchesteru v neděli pokračovali disciplínou team sprint.

Dráhová paracyklistika v Manchesteru

Náš paracyklistický tým absolvoval první část závodů Manchester Track Para-Cycling International.

EP v dráhové paracyklistice v Manchesteru

Tento víkend se koná v Manchesteru závod Evropského poháru UCI v dráhové paracyklistice. Tento závod bude příležitostí k ladění formy před nadcházejícím mistrovství světa na dráze a zároveň i možností zisku bodů do kvalifikace na paralympijské hry.