ONLINE TRENÉRSKÉ WORKSHOPY

S ohledem na vývoj pandemie je zde letos možnost absolvovat 2 online trenérské workshopy. Pořádá je BISFed výbor pro rozvoj sportu boccia, jsou pro všechny trenéry, ale i pro všechny ostatní zájemce z členských zemích BISFed a jsou zdarma.

Workshopy jsou určeny pro všechny trenéry členských zemích BISFed a jsou zdarma. Přihlásit se mohou trenéři sami rovnou na emailovou adresu - viz níže či nám napište a my Vás přihlásíme.  Zvolíte-li první možnost a budete-li se přihlašovat sami, vyplňte nám prosím formulář pro zájemce. Děkujeme Vám.

Pokud byste si nebyli jisti svou angličtinou, ale chtěli byste se účastnit, napište nám do okénka formuláře pro zájemce. Otázky se budou klást až na konci workhsopů, které budou probíhat prostřednictvím aplikací Zoom nebo Webex (bude potvrzeno později), takže by zde byla možnost například vypnutí zvuku a překladu pomocí jiné technologie jen mezi několika osobami. Na workshopech bude přítomna členka BISFed výboru pro rozvoj sportu boccia Michaela Řiháčková, která by Vám s překladem pomohla. Pokud máte zájem, stačí napsat.

FORMULÁŘ PRO ZÁJEMCE (ČR)


WORKSHOP 1 - TÉMA  SEBEREFLEXE KOUČINKU

23. října 2020 13:00 - 14:00 (britský čas - GMT + 1 hodina)
Cílem tohoto workshopu je pomoci trenérům porozumět a reflektovat jejich způsob koučování a také ukázat způsoby, které by mohli použít k sebereflexi v budoucnu. Otázky bude možné pokládat na konci workshopu.
Chcete-li se zaregistrovat, můžete se přihlásit sami do 10. října, zasláním Vašeho jména, e-mailové adresy a informací, zda jste žena či muž na adresu admin@bisfed.com. Jako předmět emailu uveďte: Self-reflection for coaches by the 10th October.

WORKSHOP 2 - ROZCVIČOVÁNÍ A FYZICKÝ WARM UP (správné způsoby rozehřátí a nabuzení svalstva před sportovním výkonem)

16. listopadu 2020 13:00 -14:00 (britský čas - GMT + 1 hodina)
Lektorka: Anita Laszlo - Development Committee Maďarsko
Cílem tohoto workshopu je seznámit účastníky workshopu s několika základními protahovacími technikami rozehřátí a nabuzení svalstva před sportovním výkonem. Otázky bude možné pokládat na konci workshopu.
Chcete-li se zaregistrovat, můžete se přihlásit sami do 1. listopadu, zasláním Vašeho jména, e-mailové adresy a informací, zda jste žena či muž na adresu admin@bisfed.com. Jako předmět emailu uveďte: Stretching and pre competition warm up.